Kurz PADI Discover Scuba Diving, bazén MělníkKurz PADI Discover Scuba Diving je koncipován jako zábavný úvod do světa přístrojového potápění. Otevírá dveře do úplně nového světa a jsem si jist, že si jej užijete.

PADI Discover Scuba Diving program je skvělým prvním krokem do PADI systému vzdělávání potápěčů. Pod vedením certifikovaného PADI instruktora uděláte svůj první ponor již první den.

Co mohu očekávat, co se naučím?

Především můžete očekávat zábavu a fantastické nové zkušenosti. Poprvé se nadechnete pod vodou, zjistíte, jaký je pocit bez tíže a pocítíte bezpečí z přítomnosti PADI instruktora.

Kurz PADI Discover Scuba Diving se skládá ze dvou základních a jedné volitelné části:

 1. Teoretická příprava
  V této části se dozvíte základní principy přístrojového potápění, signály používané potápěči pod vodou, vysvětlíme si, co budeme pod vodou dělat
   
 2. Ponor v bazénu
  Následně si společně sestrojíme výstroj a vzhůru dolů! Zkusíte si dýchat a plavat pod vodou s přístrojem, zkusíme si i některé cviky, které se provádějí v následných kurzech. Především je ale ponor v bazénu zaměřen na váš komfort, pocit bezpečí. Proto je přítomnost certifikovaného PADI instruktora ve vaší bezprostřední blízkosti samozřejmostí. 
   
 3. Ponor v otevřené vodě (volitelný)
  Zkušenosti nabyté během ponoru v bazénu bohatě uplatníte při vašem prvním skutečném ponoru, ponoru v otevřené vodě (v lomu, přehradě či v moři). 

Po dokončení tohoto programu obdržíte Certifikát o absolvování, který vás opravňuje pokračovat ve vašem potápěčském dobrodružství v jednom z téměř 6.200 PADI potápěčských centrech po celém světě.

Čím je účast na kurzu podmíněna?

Pokud je vám více jak 10 let, jste v obecně dobré fyzické a zdravotní kondici a nejste v době kurzu nachlazeni, neměl by být pro vás problém kurz absolvovat. Více informací o zdravotních předpokladech pro potápění naleznete zde.  

Kurz PADI Discover Scuba Diving, bazén MělníkKam dál mohu pokračovat? 

Naučit se potápět je pouze o jeden krok dál!

Po dokončení programu PADl Discover Scuba Diving už nebudete mít pochybnosti o tom, proč se přes půl miliónu lidí každý rok rozhodne stát se potápěči PADI. Proč se k nim nepřipojit? Udělejte další krok a zapište se do kurzu PADI Scuba Diver nebo PADI Open Water Diver. Rozdíl mezi kurzy a certifikaci PADI Scuba Diver nebo PADI Open Water Diver naleznete zde.

Ať už vyberete jakýkoliv kurz, nebude dlouho trvat a vy a váš potápěčský partner se můžete společně potápět a objevovat podvodní říši, bez ohledu na to, kde na světě se nacházíte. Ponořte se do toho ještě dnes!

PADI Discover Scuba Diving je v souladu s ISO 11121, pokud je veden ve volné vodě (Požadavky pro programy s úvodními zkušenostmi potápění s přístrojem).